O NAS

Drogi czytelniku,

miło nam gościć Cię na blogu HRhelper.

Nazywam się Martyna Śpiewak. Ukończyłam stosunki międzynarodowe oraz gospodarkę przestrzenną na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją wiedzę poszerzałam i wciąż poszerzam na studiach podyplomowych w zakresie prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, coachingu i mentoringu, psychologii w biznesie. 

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe koncentruje się na pracy w działach personalnych, gdzie miałam i mam możliwość wykorzystywania wiedzy w praktyce oraz dalszego rozwoju kompetencji.

Interesują mnie zagadnienia rynku pracy i polityki społecznej. Piszę o zmianach w prawie pracy oraz rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. Dokładam wszelkich starań, aby moje treści były rzetelne i merytoryczne, w czym wspiera mnie moja wiedza i doświadczenie.

Uczę się każdego dnia, cały czas rozwijam wiedzę i umiejętności, uwielbiam czytać i szukać nowych inspiracji. Stronę HRhelper stworzyłam po to, by dzielić się swoją pasją, pomysłami i doświadczeniem.

Mam nadzieję, że zawarta na blogu wiedza przyda się Tobie i pomoże w dalszym rozwoju zawodowym. 

Imię i nazwisko: Katarzyna Pałucka

Miejsce zamieszkania: od urodzenia związana jestem z Łodzią, tutaj mieszkam i pracuję.

Wykształcenie: ukończyłam studia wyższe na kierunku: prawo, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego; wykształcenie swoje uzupełniłam na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Doświadczenie zawodowe: od kilkunastu lat związana jestem z administracją samorządową; główny obszar mojej aktywności zawodowej to prawo pracy, w szczególności prawo pracy w jednostkach samorządu terytorialnego; ponadto, zajmuję się sprawami z zakresu zarządzania jednostką, kontrolą zarządczą oraz rozwojem zawodowym pracowników; obok obowiązków zawodowych, zajmuje się też działalnością społeczną, w szczególności organizacją i koordynacją akcji na rzecz potrzebujących, a od niedawna, wspieram moją wieloletnią, znakomitą koleżankę – Martynę Śpiewak, w prowadzeniu i rozwijaniu bloga HRhelper.pl, głównie poprzez tworzenie artykułów i informacji z zakresu szeroko pojętych kadr.

Zainteresowania: to raczej słowo zbyt słabe na określenie poziomu i obszaru moich zainteresowań, właściwym jest PASJA; moją pasją jest psychologia, w szczególności psychologia rozwoju człowieka i psychologia relacji – stąd bardzo cenię pracę z ludźmi i dla ludzi; ponadto opera, zwłaszcza barok jest mi bliski oraz Włochy, ich historia, kultura i sztuka.

Cel: rozwój osobisty i rozwijanie kompetencji poprzez zdobywanie wiedzy i doświadczenia, dzielenie się z innymi własną wiedzą i doświadczeniem oraz czerpanie z wiedzy i doświadczenia innych – stąd moja aktywna obecność na blogu.

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, napisz na adres: kadry@hrhelper.pl 

lub poprzez formularz kontaktowy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.